|
|
Szatkowski s.c. - Komory śrutownicze, oczyszczarki
Komory śrutownicze i urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego to najważniejsze produkty prezentowane na stronie internetowej firmy Szatkowski s.c. Wiele firm postanowiło potwierdzić wysoką jakość współpracy poprzez referencje. Oprócz tego firma może poszczycić się godłem Rzetelna Firma. W dowolnym miejscu w kraju można zamówić usługę zabezpieczenia antykorozyjnego. Firma uzyskała szereg pozwoleń niezbędnych w tej branży.
- Adres strony:
|
|
Galtech S.C. Wrocław
Jesteśmy firmą prywatną z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie galwanotechniki. Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych powłok oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza. Nasza technologia pokryć galwanicznych spełnia warunki ochrony środowiska dzięki oczyszczalni ścieków oraz ekologicznemu składowaniu odpadów pogalwanicznych. Ponadto prowadzimy stałą kontrolę kąpieli galwanicznych w naszym laboratorium chemicznym.
- Adres strony:
|
Anodownie TADGEN
Nasza firma od lat zajmuje się anodowaniem, barwieniem na wiele barw oraz elektropolerowaniem (nadaje detalowi połysk na powierzchni) aluminium.Anodowanie to proces polegający na wytworzeniu na powierzchni detalu warstwy tlenku. Anodowanie stosuje się w celu: do antykorozyjnego i mechanicznego zabezpieczenia powierzchni metalu, w celach zdobniczych - anodowane stopy aluminium uzyskują charakterystyczną fakturę, a poprzez dodawanie do elektrolitu substancji barwiących można uzyskiwać na powierzchni trwałe, nieścieralne powłoki kolorowe.
- Adres strony:
|
PNC s.c. Metalizacja Natryskowa
Regeneracja i uszlachetnianie części maszyn poprzez natryskiwanie powłok metalowych, ceramicznych i węglikowych ( metalizacja natryskowa ) w celu zwiększenia odporności na ścieranie i inne czynniki niszczące. Przedstawiono przykłady zastosowań tej metody dla różnych części.
- Adres strony:
|
Metalizacja - PLASMA Strukowski Robert
Metalizacja - Plasma SC Strukowski Robert. Oferujemy wykonastwo metodš metalizacji natryskowej w zakresie: antykorozyjne zabezpieczenie konstrukcji stalowych poprzez nanoszenie powłok ochronnych, żaroodpornych, refleksyjnych. Opantentowana autorska powłoka Plasma DUO-TRIPLEX PVC
- Adres strony:
|